Reference

Zubní klinika v Luxemburku

Zubní klinika v Luxemburku

V loňském roce jsme úspěšně realizovali stavbu zubní kliniky v Luxembursku. Stavba proběhla se všemi povoleními a vývozními certifikáty. Pro českého doktora ,který si koupil komerční prostory v hlavním městě Luxenbursku byla postavena zubní klinika ve vysoké až nadstandartní kvalitě jak materiálů tak i provedením. Veškeré materiály použité na stavbě byli legálně vyveženy. Speciální protihlukové dveře s nestandartními rozměry byli vyrobeny ve firmě Antinári, rámy pro bez zárubňové dveře a pouzdra do příček dodala firma Eclisse. Na pouzdra dveří se nemontovala obložka, ale obložka byla vyfrézovaná ze sádrokartonové desky.

 

přejít do galerie

neodborná firma

neodborná firma

Tento případ bych Vám nepřál. Majitel rodinného domu s tři roky starou půdní vestavbou si chtěl zabudovat nové střešní okno a nestačil se divit. Po vyříznutí příslušného otvoru v sádrokartonové desce zjistil, že na tomto místě chybí parotěsná folie a část tepelné izolace. Při pocitu, že má na tuto práci záruku hledal příslušnou firmu,které slušně zaplatil, ale nenašel. Při kontrolních odhalení jsme museli konstatovat, že tato vestavba musí dolů celá a všechno porovnat, opravit a doplnit. Vůbec jsme nechápali jak je možné, že si někdo dovolí tolik chyb. Nedostatečný počet šroubků, nerovnosti, držák umyvadla uchycený v PU pěně, celé metry nezateplení, chybějící parotěska, šroub od zpevění trámů trčící dva centimetry do prostoru a přesto na něm byla ohnutá a zatmelená deska.........tato montážní firma vůbec netušila co dělá.                                                                                      

 

 

 

Za necelých 14 dní  opravy byla práce dokončena ke spokojenosti majitele domu, ale né ke spokojenosti jeho peněženky.                                                                             

Celou půdní vestavbu musel k svoji smůle:-( zaplatit dvakrát :-(

přejít do galerie

Rodinný dům Jinonice

Rodinný dům Jinonice

 V Jinonicích na rodinném domu naše firma prováděla zavěšené sádrokartonové stropy, pojezdové dveře do příček a - světelné rampy- Na této zakázce nebyl prvořadý termín dokončení, ale priorita byla nadstandartní kvalita, flexibilita a ochota.

přejít do galerie

Knihkupectví EuroMedia

Knihkupectví EuroMedia

Celková rekonstrukce knihkupectví v Hradci Králové

přejít do galerie

Pension Rozmarná Štechovice

Pension Rozmarná Štechovice

V roce 2007 byl naší firmou rekonstruován zájezdní hostinec ve Štěchovicích.Celý objekt byl změněn na restauraci s tanečním sálem, penzion a motobar.Půdní prostor byl upraven na velice originální apartmány.Taneční sál byl odhlučněn, aby splňoval velice přísné protihlukové normy.

přejít do galerie

 Realizace tří půdních bytu v Radotíně

Realizace tří půdních bytu v Radotíně

Naše firma zde realizovala velice náročnou vestavbu tří mezanotových bytů.Provedení celé akce bylo velice náročné na dodržení všech kriterií zákazníka.Příčky byly protihlukové zdvojené a s protipožární odolností 45 minut.Z hlediska, že tato vestavba probíhala v půdním prostoru u Radotínského nádraží byl kladen nejvyšší důraz na celkovou neprozvučnot 56 dB bytových prostor od hlučného prostředí a dodržení protipožární odolnosti.Bez možnosti uskladnění materiálu byla akce provedena jako ,,stavba lodě v láhvi,, veškerý materiál byl dopraven na místo a uložen tak aby nezasahoval do pokračování realizace. Na této akci jseme dodávaly pouze konstrukce suché výstavby v.č. materiálu, neprováděli jsme subdodávku dalších stavebních řemesel ale jenom jejich koordinaci. Dílo bylo zdárně předáno koncem listopadu 2000.

přejít do galerie